Ir vyrai kosmetiką perka internete

Ir vyrai kosmetiką perka internete

Noriu pasidalinti savo patirtimi. Tiksliau atskleisti vieną savo paslaptį. Esu vyras, kuris džiaugiasi visais gyvenimo malonumais. Turiu darbą, draugus, namus, šuns neauginu. Pakankamai užsiėmęs, bet tai man nemaišo daug laiko praleisti su draugais.

vyru_kosmetika

Visada atrodau tvarkingai, mėgstu gerus kvepalus. Aplinkiniai manęs dažnai teiraujasi, kaip aš sugebu surasti laiko, kad pasirūpinčiau savimi. Kur aš perku įvairius kosmetinius produktus. Savo patirtimi pasidalinti man nesunku, noriu, kad šiuo keliu žengtų ir mano draugai, juk save prisižiūrėti verta.

Visas kosmetines priemones įsigyju internete. Tai be galo patogu, nes parduotuvės neturi darbo laiko, atostogos joms neegzistuoja, o pasiūla visada lenkia tradicinių prekybos centrų asortimentą. Suprantama, kad savimi besirūpinantis vyras nėra joks pasaulio stebuklas.

Deja, Lietuva kontrastų šalis. Pabandykite pardavėjai paaiškinti, kad jums reikia pėdų šveitiklio ar drėkinamojo rankų kremo. Pridurkite, kad jį perkate sau ir stebėkite keistą jaunos konsultantės veidą.

Veido tonikas ar pienelis riebiai, o gal jautriai odai ir mums yra reikalingas. Noriu atrodyti gerai, bet nemėgstu jaustis nepatogiai parduotuvėje. Internetinės parduotuvės —vienintelė išeitis taupantiems laiką, pinigus ir nervus.

Bandau įsivaizduoti kaip turi jaustis provincijoje gyvenantis vyras, kuriam reikia kūno losjono ar aliejų mišinio nuo plaukų slinkimo. Pirma, pardavėja greičiausiai nieko nepasiūlytų, nes prekiaujama, tik kosmetika skirta moterims. Antra, visas miestelis būtų pripildytas apkalbomis apie jus.

Savo paslaptis, ką naudojame, kada tai darome, pasilikime sau. Svarbu, kad suvokiame, jog tvarka, švara ir gaiva yra ne prievolė, o galimybė pasijausti žmogumi. Provincijoje ar mažame miestelyje vyras gali drąsiai naudotis internetinių parduotuvių pasiūla. Viskas atkeliauja kruopščiai supakuota, o pristatymo terminas būna be galo trumpas.

Žinoma, apsipirkti galima keliauti į didelius miestus. Ne visada tam užtenka valios. Net gyvenant dideliame mieste ar sostinėje, noras trintis po parduotuves nėra didelis. Vyrų kosmetikai dėmesio daug neskiriama, o pasirinkimas kartais būna apgailėtinas.

Nori kokybiško produkto — pirk internetu. Moterys žavisi ekologiška kosmetika, aišku ją gali naudoti ir vyrai, bet kai internete radau vyrišką ir dar ekologišką kosmetiką supratau, kad į paprastą parduotuvę kojos nekelsiu. Vyrai, nebūkite apsileidę, jei bijote kosmetikos parduotuvių, pirkite internetu. Rūpestis savi leis jaustis užtikrintai.