Kokoso aliejus

Atsakymas į visas plaukų problemas — kokosas

Kokoso aliejui galima parašyti ne vieną odę. Šis produktas jų nusipelnė. Nuo kulinarijos opusų iki pačių plaukų galiukų — tai sfera, kurioje kokoso riešutų aliejus nenusileidžia niekam.

Paradoksas, bet dažnai skurdžiose šalyse gyvenančios moterys save sugeba prisižiūrėti ir geriau, ir pigiau. Mes trokštame nuo toksinų, dar vieno kvapo stabilizatoriaus ar pleiskanojančios galvos odos. Kaltiname vandenį, stresą, kavą. Matyt, ateina laikas sustoti ir pagalvoti ką darome ne taip.

Sveika galvos oda, blizgantys plaukai, maloniai kvepiantis kūnas. Ar tai įmanoma be kelių brangių kosmetinių priemonių? Taip, o sprendimo būdas gan paprastas — odžių prašantis kokosų aliejus. Tai ne medikamentas, gudriai apdirbtas farmacininkų, ar visada gražių ir pasitempusių modelių reklamuojamas produktas.

kokoso_aliejus_plaukams

Natūralus, ekologiškas ir efektyvus — toks yra kokosų aliejus. Jis stabdo laisvųjų radikalų susidarymą bei apsaugo nuo žalingos jų veiklos. Taip pat, aliejus padeda odai regeneruoti, taip galima džiaugtis jaunesne oda.

Reguliari plaukų kaukė su kokosų aliejumi ne tik padės atsikratyti nereikalingų pleiskanų, bet plaukus visada pavers į blizgančią, aksominę skraistę. Nuostabu, kad nėra teisingo ar klaidingo būdo kokoso aliejaus vartojimo. Plaukus galima tepti kada nori ir kiek nori. Žinoma, reikia aliejui suteikti laiko, kad jis įsigertų į odą ir pačius plaukus. Laikas vėl abstraktus, galima laikyti ir per naktį, pusdienį, kitiems užteks ir valandos ar 30 minučių.

Procedūrą galima kartoti kelis kartus per savaitę, kas antrą dieną, o jei yra kantrybės ir kasdien. Garantuotai pajusite kaip blizga plaukai, kokie jie purūs ir svarbiausia, kad sveiki.

Kokoso aliejaus buteliukas turėtų būti kiekvienuose namuose. Ši priemonė nebrangi, efektyvi ir maloniai kvepianti. Teigiamas poveikis pastebimas po kelių procedūrų. Malonūs komplimentai patinka visiems, o pasirūpinti savimi kartais pritingime.

Kokosų aliejaus procedūros atstato plauko drėgmės pusiausvyrą. Tai tarsi vaistas, kuris įveikia kasdienybės stresą, prastą vandenį, nesveiką maistą ir visas kitas negandas. Šias aliejaus kaukes galima naudoti iki ir po plaukų trinkimo bei šukuojant plaukus. Ant plaukų likusi aliejaus plėvelė apsaugos plaukų skaidulas nuo galimų pažeidimų.