Kokosų aliejus kaina

Kokoso aliejaus kaina įkandama kiekvienam

Kokoso aliejaus poveikis yra stulbinantis. Sunku įsivaizduoti kitą natūralų gamtos produktą, kuris galėtų taip suminkštinti odą, suteikti jai malonų ir šiltą kvapą. Svarbu, kad produkto kaina yra labai viliojanti.

kokosu_aliejus_kaina

Daugelis grožio priemonių kainuoja nemažus pinigus, dažnai reikia turėti bent kelis produktus, kad norimas rezultatas būtų pasiektas. Su kokosų aliejumi viskas kitaip, jis kuo puikiausiai gali pakeisti kūno pienelius ir losjonus. Svarbu, kad kaina yra protinga ir tikrai neatbaido pirkėjų.

Nerafinuoto kokosų aliejaus kainos prasideda nuo 15-20 litų už 100 ml indelį. Suprantama, kad didesnis kiekis kainuoja brangiau. Rafinuotas kokosų aliejus yra pigesnis, dažnai kaina skiriasi net kelis kartus. Pirkėjas turi pasirinkimo laisvę. Vis tik, patartina įsigyti nerafinuoto pirmojo spaudimo aliejaus. Juk šalto spaudimo aliejaus gavimo proceso metu nenaudojami specialūs tirpikliai, aliejus nekaitinamas, o žaliavos kokybė turi būti nepriekaištinga.

Žinoma, Lietuvos rinkoje yra nemažai rafinuoto kokosų aliejaus. Jis populiarus, o neatidus pirkėjas, sužavėjęs ženkliai mažesne kaina, neperskaitys etiketėje pateiktos informacijos. Rafinuoti aliejai neturi augalui būdingo kvapo, dažnai šis trūkumas maskuojamas dirbtiniais kvapais, kuriuos mūsų nosis moka nesunkiai atskirti. Aštrus, nenatūralus ir be galo stiprus aliejaus kvapas, tai ženklas, kad lentynoje ne aukščiausios rūšies produktas. Rafinuoto aliejaus gamyboje naudojami ir cheminiai tirpikliai bei prastesnės kokybės žaliava. Abejoju, ar kas nors norėtų šia produkcija įtrinti savo odą. Gera produkcija kainuoja protingą kainą.

Konsistencija, tai ne tas rodiklis, pagal kurį dera rinktis kokosų aliejų. Jis reaguoja į aplinkos temperatūrą. Prie mažesnės temperatūros būna kietos konsistencijos, o temperatūrai pakilus aukščiau tampa skystas. Šis aliejus stabilus, tad jam nereikia specialios taros. Kietas jis yra visiškai baltas, ištirpęs gan balzganas. Jo galiojimo terminas nėra trumpas, nes savyje turi konservuojančių savybių, kurios leidžia ilgiau mėgautis šio produkto nauda.

Kaina yra kokybės ženklas. Žinoma, skubėti ir pirkti patį brangiausia produktą ne visada protinga. Atidus etiketės skaitymas suteikia naudingos informacijos. Mėgstantiems taupyti patartina įsigyti didesnį kiekį kokosų aliejaus. 1000 ml indelio kaina svyruoja apie 100 litų. Tai nėra daug, o jei atsibos juo tepti rankas, visada galima išsikepti skanių blynų su kokosų aliejumi.