Kosmetika internetu

Kosmetika internetu — patogu

Kai manęs paklausia — ką aš darau darbo metu, dažnais susimąstau. Visada norisi sakyti, kad dirbu. Deja, viskas nėra taip paprasta. Internetas pakeitė žmonių buitį ir darbo subtilybes.

Man internetas darbo metu leidžia naršyti po kosmetikos parduotuves. Suprantu, kad tai nėra gražu ar etiška, bet neišvengiama. Mes nesame darbo gyvuliai, kurie nuo devintos ryto iki penktos vakaro nesustodami dirbame. Taip galima ir išprotėti.

kosmetika_internetu

Kosmetika internetu, o jos paieška darbo metu, pakeitė gyvenimo įpročius. Nereikia net sakyti, kad toks apsipirkimo būdas yra patogus. Moterys — nuostabūs sutvėrimai, kurie geba vienu metu atlikti keletą darbų. Iš viršininko niekada nesulaukiau priekaištų dėl savo darbo kokybės. Matyt, todėl, kad mini apsipirkimas ar prekių paieška internete man kaip cigaretės pertraukėlė. Aš nerūkau, o naršau.

Man kosmetika internetu yra patogu. Naršyti galima ir darbe, namuose, viešajame transporte, kavinėje, paskaitose, visur kur tik veikia stebuklingasis internetas. Pasirinkimas yra nemažas, dažnai stulbinantis, o kainos niekada nesikandžioja. Apmokėti lengva ir paprasta, plius pristatymas iki namų durų — tikra šventė.

Mano parduotuve tapo visas pasaulis. Ko negalima rasti Lietuvos parduotuvėse, visada nesunkiai ir nebrangiai įsigysi internetinėje. Žinau, kodėl kainos būna tokios viliojančios. Juk prekiaujant internetu nereikia turėti specialių patalpų, reikia mažiau žmonių ir daugiau jokių įkyrių konsultančių.

Šis kremas labai geras, jį vartoja visos mano draugės — žodžiai, nuo kurių mane nupurto. Jei vartoja tavo draugės, dar nereiškia, kad taip elgiasi mano. Suprantu, kad joms reikia parduoti, bet per daug didelis mandagumas mane baido. Aš esu savarankiškas žmogus, renkuosi pati, todėl kosmetika internetu man yra patogu.

O kiek laiko sutaupau, tai kažkas fantastiško. Parduotuvės man, kaip laiko skylės, kai ten patenku minutės virsta valandomis. Kažkas naujo, kažkas gražaus, reikia paskaityti, pavaikščioti, pasikonsultuoti, žinoma, jei konsultantė pirma neprilenda. Laikas yra brangus, o jo leidimas spalvingoje parduotuvė nėra pats smagiausias užsiėmimas.

Pirkimo internete virusu užkrėčiau ir savo drauges. Daugiau nebesitariame susitikti parduotuvėje, geriau laiką leisti kavinėje. Ten padavėjos nebūna įkyrios, o kalboms temų nepritrūksta, kad ir kalbėjimas apie kosmetiką, kurią perku internetu.