Maikės

Maikės

Greičiausiai, kad žodis maikės – priskirtinas prie ne lietuviško žodyno žodžių, bet jei tokius žodžius vartoja ir mūsų prekių vartotojai, tokį žodį naudosime ir mes, bet šiek tiek mažiau.
Renkantis rūbus svarbi audinio kokybė, kaina, modelis. Taip pat labai svarbios ir spalvos, kurių dėka galima ne tik sukurti reikiamą nuotaiką, bet ir išsiskirti iš pilkos minios. Perkant maikes, marškinius, sijonus, sukneles ar kitus drabužius norisi atrodyti stilingai. Tuo pat metu norisi tam skirti ne per daugiausia pinigų. Viskas įmanoma, tereikia žinoti, kaip tai suderinti.
Parduotuvių virtinose galima pamatyti ne tik įvairių aprangos modelių, bet ir įvairias kainas, kurios dažnai tikrai nenudžiugina. Rengtis stilingai nori kiekvienas, o pinigų ne visuomet tam pakanka. Nebūtina pirkti vasarinę maikutę už kelis šimtus litų. Juk svarbu rinktis kokybišką audinį ir pasiuvimą. Tokių prekių galima pigiau įsigyti internetu. Vis daugiau pirkėjų džiaugiasi atradę tokią galimybę. Taupomas laikas ir pinigai. Ar matėte, koks didžiulis prekių asortimentas internetinėse parduotuvėse? Tikrai nerasite daugelio tokių pačių drabužių mums įprastų parduotuvių salėse. Tai dar vienas privalumas, kurį jau spėjo įvertinti daugelis pirkėjų.
Renkantis drabužius labai svarbi jų kokybė. Ne tik pasiuvimas, bet ir audinys turi didžiulę reikšmę. Vasarai siūloma vilktis drabužius, kurie pasiūti iš lino, viskozės, medvilnės, šilko. Tai natūralios medžiagos, kurios leis jaustis komfortiškai net ir karščiausią vasaros dieną. Iš sintetinio audinio pasiūti rūbai sukels daugiau nepatogumų. Rinkitės laisvesnius modelius, o ne itin prigludusius. Tokios palaidinės atrodys ne tik stilingai, bet ir bus patogios bei jausitės vėsiau. Nebūtina sekti paskutinių mados naujienų ir pirkti madingiausių spalvų drabužius. Visų pirma, pagalvokite, kokios spalvos Jums leidžia jaustis patraukliai. Ne tik moterims svarbu tinkamos rūbų spalvos, bet ir vyrams. Puikiai atrodo klasikiniai deriniai, kuomet derinama juoda su balta. Toks derinys niekuomet nebus sutiktas netinkamai. Jei esate išskirtinė asmenybė ir juodos bei baltos spalvos deriniai Jums skamba mažų mažiausiai nuobodžiai, tai rinkitės ryškias: geltoną, šviesiai mėlyną, žalią, raudoną. Įvairių spalvų ir raštų maikes geriausia derinti su vienspalviais sijonais, kelnėmis ar šortais. Taip bus sutelkiamas dėmesys į viršutinę kūno dalį. Tinkamai parinktos spalvos gali vizualiai pagražinti figūrą ir suteikti papildomo žavesio. Taip pat svarbūs ir raštai.
Nepamirškite, kad kiekvienas iš mūsų į aplinką reaguoja savaip, tad kas tinka vienam, kitam gali netikti. Nebūtinai visiems tiks šios vasaros madingiausios spalvos ar madingiausi drabužių modeliai. Rinkitės tokius rūbus, kurie bus ne tik gražūs, bet ir patogūs, juk nuo to priklauso Jūsų savijauta.