Pirk ekologišką kosmetiką

Geriausias draugės patarimas — pirk ekologišką kosmetiką

Kosmetikos pasiūla parduotuvėje stebina vyrus ir džiugina moteris. Grožis reikalauja aukų, grožiui sustiprinti reikia kosmetikos. Klientė parduotuvėje gali pasijausti nepatogiai. Iš visų pusių ji yra akuojama garsių modelių atvaizdų, lentynos lūžta nuo produkcijos, o šiandieną dar ir akcija vardinei kosmetikai. Kaip pasielgti?

kosmetika_ekologiska_naturali

Situacija dažna, kebli, bet maloni. Geriausias patarimas — pirk ekologišką kosmetiką. Ją pirkti, naudoti ir ja žavėtis verta. Dažnai kalbama apie jos naudą bei paslėptas gamintojų tezes ir požiūrį į pasaulį.

Modeliai plakatuose atrodo žaviai, daugumai iš mūsų, tai siekiamybė. Greičiausiai niekada nesusimąstome, kad jos taip neatrodo visada. Tad, kodėl mes privalome dieną ir naktį vaikščioti su storu chemijos sluoksniu ant savo kūno? Neprivalome, geriau pasirūpinti ekologine priemone, kuri leis džiaugtis natūraliu grožiu.

Žinoma, daugelis iškart pradeda priekaištauti, kad ekologiška kosmetika, tai tik mados klyksmas. Tiesa, kažkada šios priemonės nebuvo populiarios ar kam nors įdomios. Parduotuvės jomis neprekiavo, o jei netikėtai šios priemonės pasirodydavo lentynose, tai savo išvaizda neviliodavo pirkėjų. Buteliukų dizainas nė iš tolo nepriminė garsių prekės ženklų produkcijos.

Viskas pasikeitė, smulkieji ekologiškos kosmetikos gamintojai pamokė multimilijoninės pramonės atstovus, kaip reikia užsiimti verslu. Pelnas — dar ne viskas, klientų poreikių tenkinimas yra žymiai svarbiau. Atsirado ir sertifikatai, kurie nurodo kaip ši kosmetika privalo būti gamina. Dailios pakuotės formos ir garsių moterų portretai neprivalo jos reklamuoti. Žmonės nori rūpintis savo planeta bei savimi. Užtenka pasauliui chemijos!

Ši kosmetika leidžia įsigyti ne tik gerą produktą, bet ir gyvenimo būdą. Didelis skaičius moterų susidūrusių su ekologine produkcija susirūpino ir savo gyvenamąja aplinka. Juk aš nenoriu kenkti sau, kodėl turėčiau kenkti ir aplinkai. Anksčiau niekada nesumąstydavome apie grožio pramonės kuriamą blogį. Teršalai iš gamyklų tvindydavo orą, vandenį, žemę, gyvūnai buvo naudojami eksperimentams, moterys susirgdavo rimtomis odos ligomis.

Ekologiška kosmetika leido pabėgti iš šio uždaro rato — perku, gydausi, perku. Ši produkcija uždarė vartotojišką mano gyvenimo ciklą. Ekologiški produktai nėra mada, tai neišvengiamas gyvenimo būdas.